ODOSOBNIENIE TWÓRCZE

Niebo do wynajęcia, Mazury

10 – 17 sierpnia 2024 r

W Odosobnieniach Pisarskich jest coś magicznego, wie o tym każdy, kto pojechał choć raz. Uwielbiam te wyjazdy, uwielbiam tam z wami być, zabierać was w twórczą podróż, otwierać wam drzwi do kolejnych światów. Kocham się z wami śmiać, doskonale się bawić i po prostu płakać ze śmiechu podczas legendarnych już kalamburów!

Tym razem zapraszam Cię na bardzo wyjątkowy wyjazd, bo nie tylko pisarski, ale w ogóle TWÓRCZY!

CO TO ZNACZY I SKĄD SIĘ TO WZIĘŁO?

Twórczość wszelkiego rodzaju interesuje mnie od zawsze. Jeśli sięgam pamięcią, to zaczęło się od “widoczków”, kto pamięta co to jest? Próbowałam bardzo wielu ścieżek twórczości, jak wiesz najbliżej mi do pisania i malowania.

Co Ty chcesz tworzyć? Za czym tęsknisz?

Chcesz pisać? Malować? Grać na instrumencie? Chcesz robić kostiumy? Rzeźbić?

Podczas odosobnienia możesz tworzyć co tylko chcesz!

Co takiego specjalnego jest w tygodniowym twórczym wyjeździe?

Czas na twórczość . Tylko i wyłącznie. Zostawiasz w domu inne sprawy, troski i jesteś przez tydzień w tworzeniu. Co roku obserwuję, jakie to jest bezcenne!

Atmosfera! Wyobraź sobie grupę kilkunastu osób, które łączy zamiłowanie do książek! Żarciki słowne. Zanurzenie w języku. Bohaterowie. Zrozumienie dla pasji tworzenia! Tego nie da się z niczym porównać, to ogromna przyjemność rozciągnięta na 7 dni!

Możesz być w 100% sobą. Dostałam piękny komplement od kilku osób – powiedziały, że moje wyjazdy to jedyne miejsca, gdzie mogą być naprawdę sobą i czują się akceptowane. Jestem im ogromnie wdzięczna i dostrzegam, że bycie autentyczną i tym samym robienie przestrzeni na autentyczność innych to mój dar, coś co chcę podarować też Tobie.

Uczenie się! Oczywiście jest miejsce na wiedzę, warsztaty techniczne, zadawanie pytań – możesz w ciągu tygodnia bardzo wiele się nauczyć. W tym roku czeka Cię masa różnorodnej twórczości, cały skarbiec do czerpania!

Odpoczynek. Znów jedziemy nad jezioro! Nie mogłabym bardziej się cieszyć z tego powodu. Dodatkowo mamy naprawdę luksusowe miejsce na Mazurach, więc na bank po prostu odpoczniesz, naładujesz baterie.

Poprowadziłam już bardzo wiele wyjazdów pisarskich, a długich sześć. Powiem ci jak było: naraz spokojnie i relaksująco i intensywnie. Wiem, brzmi jak paradoks, ale dokładnie tak było! Za każdym razem było też inaczej, bo to, co się dzieje zależy od tego, kto przyjeżdża. To jak będzie w sierpniu, zależy więc też od Ciebie.

Niebo do wynajęcia to sprawdzone miejsce, w którym jezioro jest absolutnie przeboskie. Możesz na boso wyjść z pokoju i w 7 sekund być na pomoście i zanurzyć się w chłodnej czystej wodzie. W ubiegłym roku wszyscy uczestnicy wymieniali “sytuacje wodne”, czyli pływanie, kajaki, łódkę, SUPa i całą serię wspaniałych zabaw i momentów w jeziorze, jako ich ulubione chwile z wyjazdu.

Zapraszam Cię na Odosobnienie Twórcze

Będziemy pisać osobno, bo każdy będzie miał tyle czasu dla siebie i tyle ciszy, ile będzie potrzebował. Będziemy pracować w grupie, podczas warsztatów i będziemy w grupie się wspierać, przy ognisku, przy pysznym obiedzie, w kręgu. Będziemy się śmiać do rozpuku i pewnie trochę płakać ze wzruszenia. Będziemy nurkować w jeziorze, opalać się na pomoście, chodzić na spacery do lasu, patrzyć w niebo, szukać spadających sierpniowych gwiazd.

Będziemy rozmawiać w cztery oczy o tym, co jest naprawdę ważne dla Ciebie, dla Twojej twórczości! 

Będziemy w naturze, w przepięknym miejscu, gdzie ziemia i niebo, jezioro i las będą nas wpierać i cieszyć, gdzie możesz oddychać pełną piersią!

Zamieszkamy w Niebie do wynajęcia, pięknym domu gościnnym tuż nad jeziorem.

Z wegetariańskim z naprawdę pysznym jedzeniem (dwa duże posiłki dziennie, kawa i herbata bez ograniczeń, bufet śniadaniowy to jest już legenda!, kolacja we własnym zakresie – jest duży aneks kuchenny do dyspozycji, obiad jest tak wielki, że kanapka wieczorem wystarczy),

miłymi pokojami, każdy ma widok na jezioro!, czajnik, kawę i czekoladki na dzień dobry!

przepiękną salą do naszych spotkań,

jeziorem za oknem, szumem drzew i całym pięknem natury .

W programie:

trzy duże warsztaty grupowe: dwa pisarskie i jedne malarsko-pisarski, podczas którego odkryjesz kolory dla Twojego pisania

dodatkowe krótsze warsztaty – niespodzianki

ognisko z legendarnymi kalamburami!

spotkania w kręgu

możliwość konsultacji indywidualnej ze mną

nieskończona ilość rozmów, wskazówek, porad według potrzeb

bardzo dużo czasu na Twoją twórczość

ćwiczenia/zadania indywidualne i w grupach

wieczór twórczości

dni wypełnione tylko pisaniem, rysowaniem lub czymkolwiek chcesz – Ty decydujesz!

leżakowanie, hamakowanie i kąpiele w jeziorze!

pyszne jedzenie

zawieranie nowych przyjaźni

mnóstwo absolutnie magicznych momentów, o których nawet Ci się nie śniło!

PODARUJ SOBIE WAKACJE ŻYCIA I POJEDŹ ZE MNĄ!

Czas: 10 – 17 sierpnia 2024 r.  

Ilość miejsc ograniczona: 26

Miejsce:  Niebo do wynajęcia, Worliny 35

Cena warsztatu: 1800 zł

plus

Cena pobytu w Niebie Do Wynajęcia (spanie i jedzenie):

w dwójce w dwupokojowym apartamencie z salonikiem i widokiem na jezioro: 2000 zł

w jedynce w dwupokojowym apartamencie z salonikiem i widokiem na jezioro: 2700 zł

całość: 1800 zł + 2000/2700 zł

Przy zapisie obowiązuje bezwrotna zaliczka 500 zł. 

Oczywiście można płacić w ratach!

Regulamin płatności, zwrotów i uczestnictwa w wyjeździe.

ZAPISY: mariakula@mariakula.com

Nie mogę się doczekać!